Filtruj według

Peelingi

Peelingi

Aktywne filtry

Peeling do ciała ELSE 200ml

50,00 zł

Kremowy peeling do ciała 200ml z dodatkiem zmielonych łupin migdała ELSE jest odpowiedzią na potrzeby Twojej skóry. To aż 96% naturalnych składników skomponowanych specjalnie po to, aby nie tylko złuszczyć zrogowaciałe komórki naskórka, ale także dogłębnie odżywić i nawilżyć skórę, pozostawiając ją miękką i rozświetloną.

Peeling do ciała SINCE 200ml

50,00 zł

Kremowy peeling do ciała z dodatkiem zmielonych łupin migdała SINCE jest odpowiedzią na potrzeby Twojej skóry. To aż 96% naturalnych składników skomponowanych specjalnie po to, aby nie tylko złuszczyć zrogowaciałe komórki naskórka, ale także dogłębnie odżywić i nawilżyć skórę, pozostawiając ją miękką i rozświetloną.

Peeling do ciała MORE 200ml

50,00 zł

Kremowy peeling do ciała z dodatkiem zmielonych łupin migdała MORE jest odpowiedzią na potrzeby Twojej skóry. To aż 96% naturalnych składników skomponowanych specjalnie po to, aby nie tylko złuszczyć zrogowaciałe komórki naskórka, ale także dogłębnie odżywić i nawilżyć skórę, pozostawiając ją miękką i rozświetloną.

Peeling do ciała OVER 200ml

50,00 zł

Kremowy peeling do ciała z dodatkiem zmielonych łupin migdała OVER jest odpowiedzią na potrzeby Twojej skóry. To aż 96% naturalnych składników skomponowanych specjalnie po to, aby nie tylko złuszczyć zrogowaciałe komórki naskórka, ale także dogłębnie odżywić i nawilżyć skórę, pozostawiając ją miękką i rozświetloną.